BeeChat

Sosyallik Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 103 MB
  • Version 2.2.3
  • Dil Türkçe
  • Firma BeepLabs
BeeChat sanal dünyaya adımınızı atmanız için özel olarak geliştirilmiş mesajlaşma uygulamasıdır.

Dijital para birimleri üzerine kurulmuş olan BeeChat mobil uygulaması kullanıcılarına güvenli bir sohbet ağı sunuyor. Son zamanların en çok konuşulan sanal para konusu artık kendisini mobil uygulamalarda da göstermeye başladı. BeepLabs tarafından geliştirilen BeeChat mobil uygulaması şu an için sadece Android mobil cihazlara indirilirken Apple Store'da en kısa zamanda gelmesi bekleniyor. 

Çağımızın artık sanal çağa ilerliyor olması, yaşantımızı da o yöne doğru ilerletirken mobil cihazlarımız bu büyük değişim konusunda bizlerin yanında olan en kaliteli etkendir. Çünkü mobil cihazlwar için geliştirilen uygulamalar artık sanal dünya ile ilişki olmaya başladı. 

BeeChat uygulaması bu konuda örnek gösterebileceğimiz en kaliteli uygulamadır. Çünkü sanal para üzerine kurulmuştur. Dilediğiniz kişi ile iletişim kurmak ve mesajlaşmak üzerine kurulmuş olan BeeChat uygulamasını sizde Android mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek sanal paranızı kullanabilirsiniz. Uygulama üzerinden şifreleme sistemini kullanarak özel sohbetler yapabilir ya da kendinize özel bir grup oluşturarak toplu sohbetler gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamaya üye olan diğer kullanıcılardan gelen her soruyu cevaplayabilir, görüşlerini paylaşabilir ve platform hakkında geri bildirim alabilirsiniz. Sizde kendi sana dünyanızda kendinize eğlenceli bir hayat kurabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken BeeChat uygulamasına sahip olmak.

Daha Fazla Göster
BeeChat indir